Değişim Koşulları

Alıcıya ulaştığında hasar görmüş ürünlerin değişiminde kargo tutanağı gereklidir. Bu maddenin sağlanması halinde, alıcı taraf herhangi bir kargo ücreti ödemeden, değişim işlemi gerçekleşecektir.

Değişim ürünleri mutlaka orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Değişim olacak ürünlerin kargoda hasar görmeyecek şekilde gönderilmesi gerekmektedir.Tarafınıza ulaşan demonte ürünlerde bir sorun görüyor iseniz, kesinlikle montajlamadan önce tarafımıza ulaşınız.

Değişim sırasında farklı bir ürünün arasında oluşabilecek fiyat farkları değişim işlemi başlangıcında tarafımızca havale yolu ile alınmaktadır. Alıcıya ait ödenecek farklar, değişimin tamamlanmasının ardından 7 iş günü içerisinde gerçekleşir. Bankanız veya ilgili ödeme kuruluşunun ödemeyi hesabınıza/kartınıza tanımlama süresi 3 iş gününü bulabilmektedir.

Değişim işleminin gerçekleştirilebilmesi için ürünlerin çağrı merkezimizden alacağınız anlaşma kodu ile kargo'ya teslim edilmesi gerekmektedir, bunun haricinde anlaşma kodu olmadan veya başka bir kargo firması ile gönderilmiş ürünler tarafımızca kabul edilmez ve değişim yapılmaz.

Değişim kargoları için, ürünleri kargo firmasına teslim etmeniz gerekmektedir. Tarafımızın adresinize kurye gönderme veya ürünleri herhangi bir yol ile adresinizden alma yükümlülüğü yoktur. Kargo firmasına ürünleri teslim etme sorumluluğu alıcıya aittir.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password